Hizmetler

Tasarım ve Projelendirme

Tasarım ve Projelendirme

Estetik kaygı-kullanıcı memnuniyeti-ekonomik kazanç dengesi temelinde yaptığımız özgün tasarımların çevre analizlerinden yapı ruhsatına kadarki tüm süreci üstleniyoruz. Tasarımlarımızı yaptığımız 3 boyutlu çalışmalarla bitmiş halinde sunuyor; mimari, statik, mekanik, elektrik, peyzaj, akustik projeleriyle uygulama aşamasına getiriyoruz.

İç Mimarlık

Tasarım ve Projelendirme

İç mekanlarda istediğiniz tarzı estetik anlayışımızla birleştirerek fonksiyonel, modern ve şık mekanlar tasarlıyoruz. Yaptığımız detaylı çalışmalar, çizimler, animasyonlar ve 3 boyutlu anlatımlarla mekanların bitmiş halini sizlere sunuyoruz. Bu bağlamda Konut, Ofis, Kafe ve Restoran gibi çeşitli projelerde anahtar teslim uygulama hizmeti veriyoruz

Özel Konut Yapıları

Özel Konut Yapıları

Talepleriniz ve ihtiyaç programınız doğrultusunda hayallerinizdeki evi özgün ve modern çizgimizle taşıyıcı sisteminden mobilya detaylarına kadar tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel Yapılar

Yapılacak olan fabrika yapılarını sektör, üretim kapasitesi, lokasyon ve kullanıcı talepleri temelinde projelendirip; iş programına göre zamanında, projelere, teknik şartnameye, standartlara ve uluslararası mühendislik normlarına uygun bir şekilde anahtar teslim inşa ediyoruz. Mevcut tesislerinin inşaat bakım, onarım ve ek mekan gereksinimlerini profesyonel bir anlayışla çözümlüyoruz.

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Bulunduğunuz parsellerin analizleri, proje geliştirilmesi, tapu sahipleriyle görüşmeler ve yeni projedeki paylaşımların yapılması, sözleşmeler, kentsel dönüşüm süreci, yıkım, yapı ruhsatı alınmasından yeni yapının inşaası ve anahtar teslimlerinin yapılmasına kadar yenilemek istediğiniz yapılardaki tüm sürecini yönetiyoruz.

Danışmanlık

Danışmanlık

Yapacak olduğunuz projelere yaptığımız çalışmalarla ışık tutuyor,devam eden projelerinizde sürece dahil olarak minimum süre-maksimum kazanç dengesini kurmada rol alıyoruz. Yaptığımız çevre analizleri,fizibiliteler,detaylı maliyet analizleri,bölge satış fiyatı araştırmaları ile projenin konsept kararlarını veriyor ve maliyet/kar hesaplarını çıkarıyoruz.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.